מגדל המגורים 'מאייר על רוטשילד' – חצי קומה מיוחדת למכירה

דירה יוקרתית במגדל 'מאייר' עם נוף מלא לשדרות רוטשילד / 246
פרטי הנכס
מצויין בשדרות רוטשילד תל אביב
294 מ"ר
25 מ"ר
כיווני האוויר הם צפון, מערב ומזרח
4
5
34,000,000 ₪ $10,044,313
פרטי הנכס
מצויין בשדרות רוטשילד תל אביב
294 מ"ר
25 מ"ר
כיווני האוויר הם צפון, מערב ומזרח
4
5
34,000,000 ₪ $10,044,313

במגדל המגורים 'מאייר על רוטשילד' מוצעת למכירה דירה יפהפיה, חיבור של שתי דירות הפונות שתיהן לעבר שדרות רוטשילד, הים וכן מגדלי פארק צמרת במזרח. הקומה הגבוהה של הדירה, כיווני האוויר המעניקים לה נוף מושלם וכן תוכנית הבניה - כל אלה עושים את הדירה מיוחדת במינה במגדל. בכניסה לדירה מבואה מרשימה עם רהיט הבנוי כספריה פתוחה המאפשר הצצה ראשונה אל הנכס. בחלק המערבי נמצא מטבח מתוצרת 'בולטהאופ' משודרג עם מכשירי חשמל מעולים, 'אי' לארוחות בוקר, פינת אוכל גדולה ואיזור למשפחה לצפיה בטלויזיה וכן למשחקים - הכל בחלל אחד פתוח מואר ומלא שמש. יציאה למרפסת מערבית הצופה אל הים.

פינת הישיבה הרשמית בסלון נהנית מהנוף המושלם של שדרות רוטשילד, בית הכנסת הגדול ועוד, בסלון בר למשקאות עם מקרר יין. בהפרדה מאיזור האירוח נמצאים ארבעה חדרי שינה, שנים מחדרי השינה הם בסוויטה ושנים חולקים חדר אמבטיה. בנוסף יש חדר ממ"ד היכול לשמש כחדר עבודה וכן חדר כביסה ואכסון. הדירה מושלמת לזוג האוהב לארח או למשפחה עם ילדים ונכדים.

במגדל 'ריצ'רד מאייר' כל התוספות האפשריות של בריכת שחיה חצי אולימפית חיצונית, בריכת ילדים, ספא, חדר כושר מאובזר היטב, מועדון דיירים, מרתף יין ולובי כניסה עם עמדת שוער.

חניה: שני מקומות חניה בחניון תת קרקעי

מחסן: מחסן גדול